Nocny Kochanek - Zdrajca metalu - Żurek

Nocny Kochanek - Zdrajca metalu - Żurek

Oneshot wokół Artura Żurka - perkusisty Nocnego Kochanka.

Film nieco "popsuty" wszelkimi shake'ami dodanymi w post. Dzięki nagraniu w 4K można było dość bezstratnie i mocno powiększać obraz bez obaw o jakość. Wykorzystany "tylko" steadicam plus kamera Panasonic EVA1.

#steadicam#montaż#videoklip

OVO - Sieradzkie Chłopoki

OVO - Sieradzkie Chłopoki

Teledysk dla zespołu OVO.

Realizacja całości teledysku od preprodukcji do koloru ostatniego ujęcia. Światło, kamera, kran, steady i wszystkie inne elementy. Także fragmenty "fabuły" :) część lokacji itp. Jedyny czynnik niezależny ode mnie to energia sieradzkich chłopoków (której na szczęście nie brakowało) oraz układów tanecznych grupy Ziemia Sieradzka - mimo to wszyscy świetnie współpracowali i udało się spełnić wszystkie założone cele.

#steadicam#kran#montaż#videoklip

Sieradz 2017

Sieradz 2017

Film promocyjny dla Sieradza 2017

Realizacja dla Miasta Sieradza. Sporo odwiedzonych miejsc i technik oraz narzędzi filmowych. Dynamiczna muzyka i montaż. Krótkie terminy. Życie :) Rozpisywać się nie ma co - wszystko widać na filmie.
(część ujęć z wewnątrz Scanfila nie była wykonana przez nas, a jedynie dostarczona przez firmę)

#steadicam#montaż#event#film#dron

Panasonic GH5

Panasonic GH5

Film sponsorowany przez Panasonic dla Optyczne.pl

Krótki film prezentujący aparat Panasonic Lumix GH5 pod kątem filmowania, w którym zawarłem kilka przykładowych ujęć oraz opis funkcji, o których warto wiedzieć, rozważając zakup aparatu.

#montaż#film

Mistyczka z Głogowca

Mistyczka z Głogowca

Krótki film o Św. Faustynie - Mistyczce z Głogowca.

Realizacja dla Parafii pw. św. Kazimierza w Świnicach Warckich. Zdjęcia wykonane w różnych okresach roku, z powodu kończonego remontu.

#steadicam#kran#montaż#film

Sławomir - Wspieram.to

Sławomir - Wspieram.to

Realizacja zdjęć do filmiku promocyjnego Sławomira.

Moja rola w filmie to wykonanie wszystkich zdjęć, poza fragmentami teledysków. Realizacja w Warszawie, głównie na steadicamie, oraz slowmo z FS700 i różną szklarnią. Przy tej okazji miałem możliwość poużywania Tokiny 11-20, z której są szerokie kadry (choć parę bliskich, np. pod kantorem, także).

#steadicam#operator

Kama Technology

Kama Technology

Wirtualna wycieczka po Kama Technology.

Prezentujemy maszyny, możliwości i potencjał firmy Kama Technology. Film przygotowany na targi tematyczne, by przyciągać uwagę kontrahentów. Cytując maila podsumowującego: "Filmy okazały się hitem!". W sumie były to trzy filmy, drugi także można tu obejrzeć.

#steadicam#jazda#montaż#film

Showreel kranu kamerowego 2014

Showreel kranu kamerowego 2014

Zestawienie kilku realizacji na planach filmowych z ostatniego roku.

Sporo się działo na przełomie 2013-2014, więc udało się zebrać kilka fajnych ujęć. Szkoda, że nie wszystkie - często nie było na to już czasu, albo możliwości. Niektórzy też wymagali, by ujęcia nie "wyciekały", także absolutnie wszystkich realizacji nie ma.

#kran#event#film

Grodzice

Grodzice

Film informacyjno-reklamowy.

Film promocyjny zrealizowany podczas doszczelniania wału przeciwpowodziowego. Poza warstwą informacyjną o skutkach i przyczynach rozszczelniania wałów w filmie przemycona jest także reklama produktu.

#kran#montaż#film