Najnowsze wpisy na Blogu

Wybaczcie dużo tekstu a mało obrazków. Nowoczesne trendy, czyli maksimum obrazków kosztem zawartości raczej mnie nie przekonują. Staroświecko wręcz, wolę skupić się na tym, co istotnie mogę powiedzieć (napisać), mając nadzieję, że moje przemyślenia czy uwagi, komuś poza mną mogą się przydać.

Środa, 2014-03-12 18:41:58. Kategorie: Filmy

Film o Andrzeju

Film powstał poniekąd przy okazji, w każdym razie podczas gromadzenia materiału nie był to temat, który realizowałem. Na szczęście Andrzej jest wszędzie, więc nie zabrakło kilku ujęć, w których gra pierwsze skrzypce. Mam nadzieję, że w tym roku dogadają sprawy z organizacją festiwalu Open Hair, bo czego jak czego, ale jego zwariowanej gadki zdecydowanie mi brakowało w 2013 roku.

Czytaj więcej....
Piątek, 2013-12-06 20:34:18. Kategorie: Filmy

Świat ma inne propozycje

W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem przyjemność przyglądać się, jak przebiega program profilaktyczny "Świat ma inne propozycje". Najpierw spotkania grupy teatralnej, która w ramach tego programu przygotowała spektakl "Oddech". Ponieważ swego czasu sam brałem udział w podobnych zajęciach, zawsze podchodzę do tego tematu z sentymentem, więc propozycję stworzenia reportażu potraktowałem nawet bardziej jako powrót do tych czasów, niż jako okazję do zarobku.

Czytaj więcej....